Promocja Ravak – wanna wolnostojąca Freedom Q

//Promocja Ravak – wanna wolnostojąca Freedom Q

Promocja Ravak – wanna wolnostojąca Freedom Q

Prezentujemy w bardzo okazyjnej cenie wannę wolnostojącą marki Ravak model Freedom Q.

Wolność jest stanem umysłu. Wizualnie subtelna wanna zdominuje przestrzeń łazienki i zapewni wyjątkową przyjemność kąpieli. Wkrocz do nowego wymiaru, w którym sam wyznaczasz zasady. Umieść wannę w przestrzeni, a do kąpieli wybieraj tę stronę wanny, w której masz lepszy widok. Idealna do kąpieli we dwoje. Nie ograniczaj się . Relaksuj się. Obły kształt wzbudza w nas poczucie bezpieczeństwa i ułatwia odprężenie. Wolnostojąca wanna z miękkimi liniami zapewnia naturalny sposób relaksu. Wysokiej jakości akryl, z którego wyprodukowano wannę, ma wiele praktycznych zalet. Sprawia wrażenie cieplejszego i wolniej stygnie, stanowi zatem komfortową podstawę długiej i relaksującej kąpieli. Wanna wykonana z akrylu jest lżejsza od większości wanien wolnostojących dostępnych na rynku, dzięki czemu łatwiej nią manipulować w trakcie jej instalowania.

Parametry techniczne:
– rozmiar: 169 x 80 cm
– materiał: akryl
– wariant wzmocnienia: LA – laminat
– objętość: 320 l
– wariant: wolnostojąca
– parawan nawannowy: nie
– system hydromasażu: nie
– chromoterapie H2O Color: nie
– dodatki: wannowy komplet odpływowy

Wanny nie można uzupełnić parawanem nawannowym. Montaż wanny wymaga odpowiedniego przygotowania posadzki do instalacji syfonu i instalacji wodnej baterii. Wszystkie instalacje muszą być poprowadzone w podłodze łazienki (odpływ wanny, doprowadzenie wanny do baterii stojącej). Nóżki, przelew i korek są dołączone do opakowania. Wannowy komplet odpływowy należy dokupić. Uzupełnieniem wanny jest dopasowana wolnostojąca bateria podłogowa FM 080.00.

STARA CENA 7627,00 zł brutto 
NOWA CENA 5470,00 zł brutto

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania to zapraszamy do kontaktu. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy i zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi promocjami.


pozdrawiamy,
BALNEO Łazienki
ul. Górecka 79, 61-483 Poznań
tel. 618-300-986 | kom.693-844-772

2018-01-15T15:50:39+00:00