Promocja Ravak - wanna wolnostojąca Freedom Q Wyróżniony

poniedziałek, 28 listopad 2016 01:47

Prezentujemy w bardzo okazyjnej cenie wannę wolnostojącą marki Ravak model Freedom Q.

Wolność jest stanem umysłu. Wizualnie subtelna wanna zdominuje przestrzeń łazienki i zapewni wyjątkową przyjemność kąpieli. Wkrocz do nowego wymiaru, w którym sam wyznaczasz zasady. Umieść wannę w przestrzeni, a do kąpieli wybieraj tę stronę wanny, w której masz lepszy widok. Idealna do kąpieli we dwoje. Nie ograniczaj się . Relaksuj się. Obły kształt wzbudza w nas poczucie bezpieczeństwa i ułatwia odprężenie. Wolnostojąca wanna z miękkimi liniami zapewnia naturalny sposób relaksu. Wysokiej jakości akryl, z którego wyprodukowano wannę, ma wiele praktycznych zalet. Sprawia wrażenie cieplejszego i wolniej stygnie, stanowi zatem komfortową podstawę długiej i relaksującej kąpieli. Wanna wykonana z akrylu jest lżejsza od większości wanien wolnostojących dostępnych na rynku, dzięki czemu łatwiej nią manipulować w trakcie jej instalowania.

Parametry techniczne:
- rozmiar: 169 x 80 cm
- materiał: akryl
- wariant wzmocnienia: LA - laminat
- objętość: 320 l
- wariant: wolnostojąca
- parawan nawannowy: nie
- system hydromasażu: nie
- chromoterapie H2O Color: nie
- dodatki: wannowy komplet odpływowy

Wanny nie można uzupełnić parawanem nawannowym. Montaż wanny wymaga odpowiedniego przygotowania posadzki do instalacji syfonu i instalacji wodnej baterii. Wszystkie instalacje muszą być poprowadzone w podłodze łazienki (odpływ wanny, doprowadzenie wanny do baterii stojącej). Nóżki, przelew i korek są dołączone do opakowania. Wannowy komplet odpływowy należy dokupić. Uzupełnieniem wanny jest dopasowana wolnostojąca bateria podłogowa FM 080.00.


ravak wanna wolnostojaca freedom o ceramika poznan 01
zdjęcie poglądowe Ravak model Freedom O
ravak wanna wolnostojaca freedom o ceramika poznan 02zdjęcie poglądowe Ravak model Freedom O


STARA CENA 7627,00 zł brutto 
NOWA CENA 5470,00 zł brutto

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania to zapraszamy do kontaktu. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy i zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi promocjami.


--

pozdrawiamy,
Łazienki BALNEO
ul. Górecka 79, 61-483 Poznań
tel. 618-300-986 | kom.693-844-772